Російські пранкери раніше намагалися поспілкуватися з Дудою від імені Зеленського та Макрона

Президент Польщі Анджей Дуда

Фото з відкритих джерел

У випадках із дзвінками від президентів України та Франції, працівники канцелярії розкрили обман

Російські пранкери тричі намагалися поговорити з президентом Польщі Анджеєм Дудою. До успішної розмови від імені генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша було дві невдалі спроби від імені президентів України Володимира Зеленського і Франції Емманюеля Макрона, передає Rzeczpospolita.

Згідно з повідомленням, у випадку із дзвінками від імені Володимира Зеленського та Емманюеля Макрона, працівники канцелярії розкрили обман, провівши перевірку через секретаріати обох президентів і посольств.

У випадку з третім дзвінком помилку допустили в представництві Польщі в ООН, співробітники якого не перевірили достовірність помічника Гутерреша, від імені якого дзвонили пранкери.

У Польщі зазначили, що спершу надійшов дзвінок в секретаріат Анджея Дуди від нібито помічника генсека ООН з проханням про розмову з польським лідером. "Помічника" попросили направити запит, після чого в канцелярії Дуди звернулися до представника в ООН, який повинен був перевірити справжність контактів.

Новини за темою: Розмова президента Дуди та пранкера із РФ: У Польщі назвали ім'я винного

Нагадаємо, 14 липня Анджея Дуду вдруге обрали президентом Польщі, з цієї нагоди російський пранкер "Лексус" Столяров під виглядом генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша вирішив "привітати" політика.

Так, на початку розмови Дуда повідомив, що подорожує центральною Польщею. Після цього йшлося про коронавірус у країні. Зокрема, новообраний глава держави запевнив, що у Польщі ця ситуація під контролем.

Сьогодні, 17 липня, Міністерство закордонних справ Польщі відкликало двох Постійних представників при ООН у зв'язку з розмовою президента Польщі Анджея Дуди з російським пранкером.

Loading...