live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Росіян хочуть зобов'язати отримувати дозвіл на кожен вихід з дому

Москвичам дозволять виходити на вулиця лише з дозволу мерії Фото з відкритих джерел

Москвичам потрібно буде отримувати QR-код у мерії для кожного виходу на вулицю

В Росії жителям Москви під час карантину через коронавірус потрібно буде обов'язково отримувати дозвіл для кожного виходу з дому. Про це повідомляє "Комерсантъ" з посиланням на службові презентації мерії столиці.

Згідно з повідомленням, в умовах карантину жителям російської столиці потрібно буде отримувати на сайті мерії QR-код для кожного виходу з дому в магазин, для викидання сміття, прогулянки з собакою або виїзду на дачу.

Як зазначається, люди повинні будуть зареєструватися на сайті уряду Москви та отримати доступ до "особистого кабінету". У ньому вони повинні вказати "фактичне місце проживання", визначити "домашній район" і прикріпити власне фото. Після цього в кабінеті можна залишати "заявки" на вихід.

Для виходу з будинку для "базових потреб" користувач повинен буде вказати причину: "магазин", "аптека" і "інше". Після "верифікації" громадянин отримає унікальний QR-код на одну операцію.

Нагадаємо, за останню добу в Російській Федерації підтверджено 500 нових випадків коронавірусу в 24 регіонах, всього 2 337 випадків COVID-19 в 73 регіонах, з них за весь період зафіксовано 17 летальних випадків.

Як повідомлялося, міністерство юстиції РФ запропонувало заборонити реєстрацію і розірвання шлюбів до кінця карантину через коронавірус, щоб запобігти скупченню людей.

Loading...