Росія залишається одним із найголовніших ворогів США, – Пентагон

Марк Еспер

Фото з відкритих джерел

Міністр зауважив, що загрозу також несуть Північна Корея, Іран й екстремістські організації

Російська Федерація та Китай залишаються загрозою для національної безпеки Сполучених Штатів Америки, порушуючи суверенітет інших країн та намагаючись підірвати єдність Західного світу. Про це заявив міністр оборони США Марк Еспер, передає "Укрінформ".

"З моменту мого призначення на посаду міністра оборони понад рік тому моїм найголовнішим пріоритетом була реалізація Стратегії національної оборони, яка наголошує, що ми перебуваємо у глобальному протистоянні з нашими найголовнішими противниками – Китаєм і Росією", - сказав Еспер.

Міністр зауважив, що загрозу також несуть Північна Корея, Іран й екстремістські організації. Проте лише Москва та Пекін використовують економічні важелі на інші країни.

"Мілітаризація Китаєм побережних зон Південнокитайського моря, а також спроби анексії Криму Російською Федерацією та її вторгнення на сході України демонструють нахабні прагнення утиску суверенітету інших держав, а також розхитування супротиву й згуртованості країн та інституцій, критично важливих для безпеки США, в тому числі НАТО", - додав Еспер.

Новини за темою: Битва за статус "володаря морів": Як Пентагон планує збільшити флот удвічі

Нагадаємо, раніше міністр оборони США Марк Еспер заявив, що Москва здійснює безперервну агресію проти України. За словами Еспера, Росія перемальовує кордони інших країн.Loading...