Росія виробила першу партію власної вакцини від COVID-19

Повністю забезпечити країну препаратом планують через рік

Російська вакцина від COVID-19 МОЗ РФ

У Росії виробили першу партію власної вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це в коментарі журналістам повідомила пресслужба МОЗ РФ, передає Интерфакс.

Зазначається, що вакцина розроблена Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені Гамалії. Очільник центру Олександр Гінзбург заявив, що Росія буде виробляти 5 млн доз вакцини від COVID-19 на місяць вже в грудні-січні, а повністю країну забезпечать препаратом протягом року.

Виробляти вакцину планують на фармацевтичному заводі "Біннофарм" в Зеленограді Московської області. Представники компанії-виробника повідомили, що підприємство зможе виробляти близько 1,5 млн доз вакцини на рік.

Нагадаємо, 11 серпня, президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу у світі вакцину від коронавірусу. Крім того, Путін повідомив, що сподівається на появу інших вакцин від коронавірусу в світі найближчим часом.

Новини за темою: Перша у світі вакцина від COVID-19: Що відомо про російську розробку та що з нею не так

Проте, розробку розкритикували експерти та науковці кількох країн. Зокрема, Голова німецької Федеральної лікарської палати Клаус Райнгард, заявив, що схвалення вакцини без третьої фази випробувань – це "ризикований експеримент на людях", а Росія вчиняє безвідповідально, коли пропонує вже на цій стадії робити щеплення цілим групам населення.

Loading...