Новини » Світ Читать эту новость на русском

Росія вирішила закрити торгові представництва в Україні та Литві

Фото з відкритих джерел

Рішення щодо України пояснили розривом міжурядової угоди

Прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін підписав постанову про закриття торгових представництв в Україні та Литві. Про це повідомляє ТАСС.

Зазначається, що ініціатором закриття представництва виступило російське Міністерство промисловості й торгівлі. Там пояснили, що відповідне рішення необхідно прийняти у зв'язку з серпневою постановою Кабінету міністрів України, яка припиняє дію міжурядової угоди з РФ про взаємне заснування торгових представництв.

Крім того, в Росії визнали неперспективною роботу торгпредставництва в Литві, у зв’язку з падінням товарообігу між країнами на 32% за перше півріччя 2020 року і відсутністю значущих двосторонніх ініціатив з боку російських та литовських економічних операторів. Також у російському відомстві заявили, що зовнішньоекономічна політика Литви не сприяє нарощуванню торгових зв'язків з Росією.

Новини за темою: Росія не скасує видачу своїх паспортів на Донбасі, - Пєсков

Нагадаємо, нещодавно уряд Російської Федерації розширив перелік нафтопродуктів, які дозволено експортувати в Україну. Зокрема, заборону на експорт в Україну було знято з бітуму й мастил.

Loading...