Росія виділила 64,4 млн доларів на водопостачання в окупованому Криму

Для водопостачання планують побудувати нову інфраструктуру

Фото з відкритих джерел

Уряд РФ виділив 4,95 млрд рублів (приблизно 64,4 млн доларів) для створення нових об'єктів водопостачання в анексованому Криму. Про це повідомила пресслужба російського уряду.

Зазначається, що відповідні документи розглянули та схвалили на засіданні ще 8 жовтня. Гроші спрямують на будівництво водозабору з очисними й інженерними спорудами на річці Бельбек, а також на інфраструктуру для перекидання води з Кадиковського кар'єру. Будівельні роботи проведе Міністерство оборони РФ. Після введення об’єктів в експлуатацію, їх передадуть у власність Севастополю.

Крім того, ще 870 млн рублів виділять на капітальний ремонт водопроводів, заміну застарілого обладнання і розробку додаткових свердловин на території окупованого півострова. Планується, що гроші, виділені з резервного фонду уряду РФ, мають поліпшити ситуацію з водопостачанням у Криму.

Новини за темою: Представництво президента України в Криму: Забезпечувати населення водою повинна Росія

Нагадаємо, нещодавно Міністерство закордонних справ заявило, що водопостачання до Криму з континентальної України буде повністю відновлене тільки після повної деокупації півострова. Така позиція відповідає нормам міжнародного права.Loading...