live

Росія становить серйозну загрозу, якій ЄС має протистояти, - МЗС Польщі

Яцек Чапутович Фото з відкритих джерел

Глава МЗС Польщі закликав Євросоюз об’єднатися з іншими країнами

У суботу, 15 лютого, міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутовіч заявив, що Російська Федерація становить серйозну загрозу для інтересів Заходу. Про це політик повідомив на брифінгу в рамках Мюнхенської конференції з безпеки, пише РБК-Україна.
 
"Ми вважаємо, що санкції (проти Росії, - ред.) потрібно зберегти. Поки Росія не повернеться на шлях дотримання міжнародного права ми повинні разом діяти в напрямку того, щоб змусити її це зробити, хоча б показати наше невдоволення. Ці висловлювання передчасні" , - наголосив Яцек Чапутовіч.
 
Також польський міністр підкреслив, що наразі у Польщі розглядають Російську Федерацію, як серйозного гравця, який може становити неабияку загрозу інтересам Заходу та всій демократії.
 
У зв’язку з цим очільник МЗС Польщі Чапутовіч закликав Європейський союз "об’єднатися з іншими країнами, насамперед із США" для протидії негативному впливу.
 
Нагадаємо, 15 лютого, під час Мюнхенської конференції президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Європейський союз та Росія мають змінити відносини і покращити ставлення одне до одного. Проте "порозуміння" не має відбуватися за рахунок інших держав.
Loading...