Росія погодилася надати необхідну допомогу Вірменії за однієї умови

МЗС Росії Фото з відкритих джерел

У МЗС РФ зазначили, що Вірменія може розраховувати на допомогу за договором від 1997 року

Міністерство закордонних справ Росії заявило про готовність країни надати Вірменії "всю необхідну допомогу" через ситуацію в Нагірному Карабасі, проте за однієї умови. Про це повідомляє ТАСС.

Зазначається, що Вірменія може розраховувати на допомогу від Росії за двосторонньою угодою від 1997 року. "Підтверджуємо прихильність Російської Федерації союзницьким зобов'язанням по відношенню до Республіки Вірменія, в тому числі що випливають з Договору про дружбу, співпрацю і взаємну допомогу між Російською Федерацією і Республікою Вірменія від 29 серпня 1997 року", – йдеться в повідомленні.

Проте у МЗС РФ відзначили, що Єреван зможе отримати допомогу від Москви, якщо воєнні дії будуть відбуватися на території Вірменії. "Відповідно до Договору Росія надасть Єревану всю необхідну допомогу, якщо зіткнення будуть перенесені безпосередньо на територію Вірменії", – заявили в дипвідомстві.

Новини за темою: Німеччина виділить 2 млн євро постраждалим від конфлікту в Нагірному Карабасі, – МЗС

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян надіслав листа президентові РФ Володимиру Путіну з проханням негайного проведення консультацій щодо визначення роду і розміру допомоги від Москви. Звернення Єревана пояснили наближенням бойових дій у Нагірному Карабасі до кордону Вірменії.Loading...