Новини » Світ Читать эту новость на русском

Росія підняла винищувачі через американські бомбардувальники над Україною

Російські радари виявили судна США над Чорним морем

Винищувач Су-27. Фото з відкритих джерел

Росія підняла свої винищувачі через патрулювання американських бомбардувальників в небі над Україною. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на Національний центр управління обороною РФ.

Зазначається, що 4 винищувачі РФ супроводжували три стратегічні бомбардувальники B-52 США над Чорним морем, які летіли з боку України. Радари виявили судна над акваторією Чорного моря. "Виявлено з боку України 3 повітряні цілі, які наближалися до державного кордону РФ. Для їх розпізнавання були підняті 2 винищувачі Су-27 і 2 винищувачі Су-30", – йдеться в повідомленні.

Водночас у Росії додали, що американські літаки не порушили державний кордон країни. "Всі польоти російських винищувачів виконувалися в суворій відповідності з міжнародними правилами використання повітряного простору", – резюмували в відомстві.

Новини за темою: Британські винищувачі перехопили два російські літаки біля берегів Шотландії

Нагадаємо, сьогодні, 14 серпня, 3 стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США В-52Н у супроводі винищувачів Повітряних Сил ЗСУ ввійшли в повітряний простір України для патрулювання неба. Як повідомили в ЗСУ, відтепер такі заходи будуть проводити регулярно.Loading...