Росія намагається звинуватити Україну в причетності до протестів у Сербії, – посольство

Протести у Сербії Фото з відкритих джерел

Посольство України в Сербії заявило, що Україна не втручається у внутрішню політику держави

У Сербії Російська Федерація через свої інформаційні ресурси поширює неправдиву інформацію про причетність України до сербських протестів. Про це 9 липня повідомили у пресслужбі Посольства України в Республіці Сербія. 

"Через російські та проросійські інформаційні ресурси в інформаційному просторі Сербії шириться інформація про нібито "український сценарій" та причетність українців до подій у Сербії", – йдеться у заяві. 

У зв'язку з цим Посольство спростувало цю інформацію та офіційно заявило, що Україна жодним чином не втручається у внутрішньополітичну ситуацію в Республіці Сербія.

Новини за темою: Коронавірус у світі: У Сербії ввели комендантську годину, а студенти мають терміново покинути гуртожитки

Однак, у дипломатичному представництві наголосили, що не володіють інформацією щодо участі громадян України в протестах за кордоном. 

Нагадаємо, нещодавно у сербській столиці, Белграді, спалахнули масові протести через введення посиленого карантину в країні на тлі погіршення епідеміологічної ситуації. Зокрема, обурення громадськості викликало запровадження комендантської години.Loading...