Росія намагається вкрасти дані про вакцину від COVID-19, – заява Британії, США та Канади

Ілюстроване фото

Pixabay

Хакерські атаки були приписані групі APT29, також відомої як Cozy Bear

Британський Національний центр кібербезпеки (NCSC) заявив, що хакери, які підтримуються російськими спецслужбами, намагаються вкрасти дослідження щодо вакцини та лікування коронавірусу COVID-19 з академічних і фармацевтичних установ у всьому світі. Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається у скоординованій заяві Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та Канади, атаки були приписані групі APT29, також відомої як Cozy Bear, яка, за їхніми словами, швидше за все діяла в складі російських спецслужб.

"NCSC засуджує ці бридкі напади на тих, хто виконує життєво важливу роботу по боротьбі з пандемією коронавірусу", - наголосив директор по операціях NCSC Пол Чічестер.

Своєю чергою, канадський центр розвідки сигналів і кіберзагроз рекомендував установам, які займаються розробкою вакцин, вжити заходи для захисту інформації.

Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб заявив, що для російських спецслужб "абсолютно неприйнятно" орієнтуватися на боротьбу з пандемією.

"У той час, як інші переслідують свої егоїстичні інтереси з безрозсудною поведінкою, Велика Британія та її союзники продовжують важку роботу з пошуку вакцини і захисту глобального здоров'я", - висловився Рааб.

Коментуючи дані звинувачення, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Кремль відкидає звинувачення Лондона, які, за його словами, не були підкріплені відповідними доказами.

Новини за темою: Росія розпочала фінальний етап тестування вакцини від коронавірусу на людях

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація з охорони здоров'я заявила, що у світі зараз проводять тестування на людях 17 потенційних вакцин від коронавірусу COVID-19.

 

 Loading...