live

Росія надала Італії "гуманітарну допомогу" "після активних зусиль німецького ультраправого політика", - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Ультраправа італійська партія Lega Nord та один з її представників через тиск на прем'єра Конте домігся того, що Росія надала Італії так звану гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє Bild.

Подібну інформацію видання дізналося після спілкування з політиком, який є частиною внутрішньопартійного націоналістичного об’єднання "Крило" - його спецслужби Німеччини офіційно визнали правоекстремістським. Крім того, у 2018 році Оме їздив в окупований Крим як "спостерігач" за незаконними виборами.

Оме розповів виданню, що відео із трунами в Ломбардії минулого тижня "глибоко вразили його". За його словами, у п’ятницю у WhatsApp-групі євроскептичного об’єднання "Європейських консерваторів та реформістів" пролунав "крик про допомогу мого італійського колеги Паоло Гримольді щодо лікарів", після чого Оме почав "організовувати швидку допомогу".

Гримольді є членом ультраправої італійської партії Lega Nord та засновником групи "Друзі Путіна" в італійському парламенті.

Після заклику італійського колеги Оме написав два листи російським політикам - голові закордонного комітету та члену Ради Європи Леоніду Слуцькому, який є у санкційному списку ЄС за підтримку незаконної анексії Криму, та депутату московської Думи Роману Бабаяну, який також є мотератором ток-шоу "Моя правда" на пропагандистському телеканалі НТВ.

"Я думаю, що ці листи та їх відлуння мали великий вплив на рішення Путіна зробити цей телефонний дзвінок" - сказав Оме виданню.

Новини за темою: США виділять Україні понад 1,2 млн доларів для протидії коронавірусу

Як дізналось видання, паралельно із зусиллями AfD працювала ультраправа італійська Lega Nord. Партія поставила прем’єра Конте перед вибором: або прийняти пропозицію Москви та допомогти Росії домогтися PR-успіху, або відхилити пропозицію і отримати обурення політиків партії. 

Раніше стало відомо, що російський уряд для боротьби з новим коронавірусом COVID-19 направив до Італії, яка потерпає від недуги, начебто гуманітарну допомогу. Однак така "щедрість" Кремля викликала неабияке занепокоєння на Заході.

Новини за темою: До Москви прибув потяг із Києва, що повертав додому громадян РФ

Також зазначалося, що загальне число жертв вірусу в Італії досягло 9134.

Loading...