Роботи-собаки бігають по заводу Ford

Собаки-роботи Фото з відкритих джерел

Компанія закупила двох кіберсобак

Американський автогігант Ford купив пару роботів Spot компанії Boston Dynamics для того, щоб вони допомогли створити тривимірну карту заводу трансмісій, передає AvtoDream.

Зазначається, що на кожну "собаку" поставили по п'ять камер, які дають огляд на 360 градусів. Роботи ходять заводом на швидкості майже до 5 км / год, вміють долати ступені або проповзати під низькими перешкодами. Однієї зарядки акумуляторів вистачає на дві години.

За словами менеджера з цифрового інжинірингу Марка Годеріса, ці роботи потрібні були компанії Ford для того, щоб розуміти, як в точності виглядає його завод. На основі зібраних даних складуть інженерну модель підприємства, яку потім використовують при розробці програми модернізації та переоснащення. Для цих же цілей можна було б взяти стандартні 3D-камери на триподах, але тоді процес зайняв би вдвічі більше часу - два тижні. І обійшовся б на 300 000 доларів дорожче.

На сайті розробника собака-робот Spot в базовій комплектації коштує 74 500 доларів. "Собаку" можна використовувати в самих різних сферах: будівництві, виробництві, розвагах, дослідженнях, спостереженнях тощо.

Раніше повідомлялося, що у Британії для дезінфекції вулиць від коронавірусної інфекції використають роботів-собак.Loading...