live

"Роботи і хліба!": У Польщі жорстоко розігнали протест проти карантину

Поліція застосувала сльозогінний газ проти активістів

У Варшаві спалахнула акція протесту проти карантинних обмежень, у результаті чого поліція силою розігнала активістів та застосувала проти них сльозогінний газ. Про це повідомляє Reuters

Як зазначається, у суботу, 16 травня сотні протестувальників вийшли на вулиці Варшави з гаслами "Роботи і хліба!" та "Все знову буде нормально!". Таким чином жителі країни висловили обурення проти карантинних обмежень. 

Так, протягом останніх тижнів Польща поступово послаблює карантин, щоб дозволити розвиватися економіці. Зокрема, у понеділок у країні запланували відкрити салони краси і ресторани з певними обмеженнями. 

Однак протестувальники, які протягом останніх тижнів збиралися кілька разів, виступають за найшвидше зняття обмежень. Активісти пояснили це тим, що вони не можуть заробляти собі на життя.

За даними видання, напередодні правоохоронці заблокували проведення протесту через заборону на проведення масових зібрань під час карантину. В поліції запевнили, що вони зіткнулися з агресією з боку активістів. У відповідь вони використовували проти демонстрантів фізичну силу та сльозогінний газ.

До слова, станом на 17 травня у Польщі 18 257 випадків коронавірусу, 7 175 одужали, а 915 хворих померли. 

Нагадаємо, 11 травня Польща та Литва частково відкрили свої кордони для іноземних робітників, підприємців, а також студентів.

Loading...