Новини » Світ Читать эту новость на русском

Різдво без ярмарків: У Європі через COVID-19 скасовують традиційні заходи

Різдвяний ярмарок у Страсбургу Фото з відкритих джерел

Також у Європі вже говорять про святкування "цифрового" Різдва

Через пандемію коронавірусу цьогоріч святкування католицького Різдва буде не таким веселим, оскільки в європейських країнах почали поступово скасовувати традиційні ярмарки. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

Згідно з повідомленням, у 2020 році не будуть проводити один із найвідоміших французьких ярмарків - у Страсбурзі. До слова, минулого року захід відвідали два мільйони людей.

Окрім цього, у грудні не зберуться ремісники та продавці на ярмарок у Берліні, який в середньому щорічно відвідують близько одного мільйона людей.

Новини за темою: Непал призупинив доступ до Евересту через коронавірус

Водночас в уряді Шотландії закликають готуватися до святкування "цифрового Різдва" цього року. 

Так, урядовий радник в галузі охорони здоров'я Джейсон Літч  зазначив: "Різдво не буде таким, як зазвичай. Ми не будемо збиратися великими групами, коли збирається кілька сімей. Для цього року подібне - фантастика. Але я сподіваюся, що якщо нам вдасться знизити показники, то, можливо, ми зможемо більш-менш нормально провести Різдво".

Новини за темою: Франція другою в Європі переступила позначку в мільйон хворих на коронавірус

Нагадаємо, уряд Ірландії з огляду на погіршення ситуації із коронавірусом COVID-19 ухвалив рішення про запровадження з 21 жовтня повторного локдауну в країні. Таким чином Ірландія стала першою країною серед членів ЄС, яка пішла на такий рішучий крок. 

Про локдаун з 22 жовтня у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби заявив також уряд Чехії

Loading...