Рішення про зупинку "Північного потоку-2" приймає Німеччина, а не ЄС, - Боррель

Жозеп Боррель

Фото з відкритих джерел

Боррель наголосив, що Європейська комісія ніколи не виявляла сильного ентузіазму щодо цього проєкту

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель наголосив, що Німеччина повинна самостійно ухвалити рішення щодо можливої зупинки будівництва російського "Північного потоку-2". Про це він повідомив у інтерв'ю Financial Times

Так, за словами Борреля, будівництво газопроводу не є європейським проєктом, тому рішення про долю будівництва має ухвалювати німецький уряд. 

"Газопровід" Північний потік 2 " не є європейським проектом. Потрібно сказати, що комісія ніколи не виявляла сильного ентузіазму щодо "Північного потоку 2", - наголосив він.

Як відомо, "Північний потік-2" є проєктом магістрального газогону з Росії в Німеччину через Балтійське море та охоплює російську, фінську, шведську, данську та німецьку ділянки.

Новини за темою: Трамп наполягає на припиненні будівництва "Північного потоку-2"

Нагадаємо, у Берліні зупинку будівництва "Північного потоку-2" розглядають як реакцію на отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Так, нещодавно таке рішення висловив міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас, однак він наголосив, що Росія може вплинути та те, щоб зупинки не відбулося. 

Зауважимо, канцлер Німеччини Ангела Меркель на початку вересня запевняла, що будівництво російсько-німецького газопроводу повинно бути завершеним. Попри це, політик не виключає введення санкцій проти "Північного потоку-2". Loading...