Новини » Світ Читать эту новость на русском

РФ розпочинає тестувати на людях третю вакцину від коронавірусу

Російська вакцина "Супутник V"

МОЗ Російської Федерації

Планується, що після уколу вакцини людей ізолюють у стаціонарі на 16 днів

Міністерство охорони здоров’я Російської Федерації дозволило розпочати клінічні випробування на добровольцях третьої російської вакцини від коронавірусу. Про це пише РБК.

Зокрема, конкретної дати початку тестування немає, проте зазначається, що це відбудеться найближчим часом. У ньому візьмуть участь понад 3 000 осіб. Усі піддослідні будуть з Кірова, Санкт-Петербургу та Новосибірську.

Планується, що після уколу вакцини, людей ізолюють у стаціонарі на 16 днів. Весь цей період за їхнім станом спостерігатимуть лікарі. Дослідження вакцини планують завершити вже в листопаді.

Новини за темою: Першу партію російської вакцини від коронавірусу випустили в цивільний обіг

Нагадаємо, 11 серпня, президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу у світі вакцину від коронавірусу. Згодом у МОЗ РФ повідомили, що в країні виготовили першу партію препарату, а вже через кілька місяців у Росії зможуть виробляти 5 млн доз на місяць.

Проте, розробку розкритикували експерти та науковці кількох країн. Зокрема, голова німецької Федеральної лікарської палати Клаус Райнгард, заявив, що схвалення вакцини без третьої фази випробувань – це "ризикований експеримент на людях", а Росія вчиняє безвідповідально, коли пропонує вже на цій стадії робити щеплення цілим групам населення.

Пізніше віцепрем'єр Російської Федерації Тетяна Голікова доповіла президенту, що друга вакцина від коронавірусу "ЕпіВакКорона" може отримати реєстрацію вже в кінці вересня або на початку жовтня. 


Loading...