Новини » Світ Читать эту новость на русском

РФ має намір обговорити з США виведення американської ядерної зброї з Європи, - Лавров

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров washington.mid.ru

Глави РФ і США погодили такий діалог, однак практично нічого з цього не втілилося в життя

Росія сподівається, що на наступних переговорах із США вдасться обговорити питання про виведення американської ядерної зброї з Європи. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляє ТАСС.

"Це буде, напевно, темою майбутніх переговорів, коли наші американські колеги до цього дозріють. Сподіваємося, що заяви про зацікавленість в таких переговорах не залишаться просто словами", - зазначив Лавров. 

За словами глави російського МЗС, Москва готова відновити з США діалог з контролю над новими видами озброєнь за рамками Договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО).

"Під час недавніх розмов було підтверджено і чітко узгоджено, що нам потрібно якомога швидше відновлювати і робити комплексним діалог щодо стратегічної стабільності в прямому переломленні до стратегічних наступальних озброєнь з урахуванням того, що менше ніж через рік закінчується Договір про СНО, і з урахуванням того, що з'явилися нові види озброєнь. Ми готові їх вже обговорювати за рамками договору СНО-III ", - прокоментував глава МЗС.

Як зазначається, Володимир Путін і Дональд Трамп в цілому погодили такий діалог, однак практично нічого з цього не втілилося в життя. 

"Черговий раунд діалогу щодо стратегічної стабільності відбувся в січні, але ніякого імпульсу до пошуку конструктивних рішень ми на стороні американської делегації не помітили", - додав Лавров. 

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що ні про який саміт в "нормандському форматі" поки не може бути й мови через дії української влади і представників Києва в Тристоронній контактній групі. 

Loading...