Новини » Світ Читать эту новость на русском

РФ хоче почати випробування власної вакцини від коронавірусу на дітях на початку 2021 року

Вакцинація дітей Фото з відкритих джерел

Випробування на дітях почнуть проводити після завершення випробувань на дорослих

Російський Національний дослідницький центр епідеміології та мікробіології ім. Гамалії планує розпочати випробування вакцини від коронавірусу COVID-19 власного виробництва на дітях у січні-лютому 2021 року. Про це повідомляють "РИА Новости" з посиланням на директора центру Олександра Гінцбурга.

За його словами, раніше інститут не проводив випробувань на дітях. Їх розпочнуть після завершення випробувань на дорослих.

"Ми зараз цей пакет документів почали опрацьовувати, бо ніколи інститут не проводив випробування на дітях. Педіатри знають ці особливості, і разом з ними ми зараз пишемо пакет документів, які представимо в Міністерство охорони здоров'я, щоб на дітях можна було це проводити, але тільки після того, як ми закінчимо всі дослідження на дорослих", - розповів Гінцбург.

Як відомо, у центрі заявили вже про третю фазу випробувань вакцини, яка займе близько п'яти місяців. У ній братимуть участь близько 2 тис. пацієнтів.

Новини за темою: Росія розпочала фінальний етап тестування вакцини від коронавірусу на людях

Нагадаємо, раніше Британський Національний центр кібербезпеки (NCSC) заявив, що хакери, які підтримуються російськими спецслужбами, намагаються вкрасти дослідження щодо вакцини та лікування коронавірусу COVID-19 з академічних і фармацевтичних установ у всьому світі.

Loading...