Новини » Світ Читать эту новость на русском

Расизм, Кім Чен Ин та російське втручання у вибори: У США відбулися фінальні дебати між Трампом та Байденом

Джо Байден і Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Загалом дебати відбулися у більш позитивній атмосфері

Ввечері у четвер, 22 жовтня, в Сполучених Штатах відбулися останні дебати перед президентськими виборами між чинним президентом Дональдом Трампом та кандидатом на пост президента від Демократичної партії Джозефом Байденом. Про це повідомляє DW

Згідно з повідомленням, на відмінну від попередніх, ці дебати пройшли в більш доброзичливій манері. Цього вдалося досягти, зокрема, завдяки відключеним мікрофонам, які не дозволяли перебивати один одного протягом перших двох хвилин відповіді на кожне питання.

Щодо виступів учасників, то Байден порівняв спроби Трампа налагодити відносини з лідером КНДР Кім Чен Ином зі спробою умиротворення Гітлера.

"Це все одно, що сказати, що у нас були хороші відносини з Гітлером до того, як він фактично вторгся в Європу", - зауважив Байден щодо відносин Трампа і лідера КНДР. 

Новини за темою: Трамп заявив, що у нього немає заборгованостей перед Росією

Натомість Трамп прокоментував висловлювання глави Нацрозвідки про можливе втручання у вибори Росії і Ірану, і наголосив, що ці країни бажають йому програшу.

"Тому, що ніхто не був жорсткішим щодо Росії, ніж я", - сказав Трамп і згадав про запроваджені щодо Росії санкції, а також поставку в Україну озброєння.

Байден пригрозив будь-якій країні, яка втрутиться в вибори, що їй доведеться "заплатити за це ціну".

Як зазначається, значна увага під час дебатів була відведена обговоренню расизму в США. Так Байден визнав існування в країні "структурного расизму" і звинуватив Трампа в "підливання масла в расистський вогонь".

Новини за темою: Росія причетна до публікації листів сина Байдена, - розвідка США

Зі свого боку Трамп визнав, що спочатку негативно ставився до руху Black Lives Matter, оскільки чув, що вони називають поліцейських свинями. "У цьому приміщенні немає меншого расиста, ніж я", - заявив президент США.

Окрім цього, Трамп атакував Байдена, звинувачуючи його сина Гантера в брудних фінансових операціях в Україні, якими нібито скористався і батько.

"Я ніколи не взяв жодного пенні від зарубіжних джерел", - заявив Байден і наголосив, що він опублікував свої податкові декларації за всі 22 рок, в той час як Трамп не опублікував жодної.

Новини за темою: "Другий після Ісуса": Трамп порівняв себе із Богом

Нагадаємо, наприкінці вересня відбулися перші дебати між Дональдом Трампом та Джо Байденом. У ході цього кандидати на посаду президента США торкнулися низки питань, в тому числі роботи сина Байдена в Україні, який, за словами Трампа, заробив цілий корупційний статок. 

Через деякий час Комісія з президентських дебатів США скасувала другий раунд дебатів між чинним американським президентом Дональдом Трампом і кандидатом від Демократичної партії Джо Байденом.

Loading...