Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ракета компанії SpaceX стартувала на орбіту із супутником для вивчення океану

Falcon 9 Twitter SpaceX

Супутник вивчатиме вплив глобального потепління

У США ракета-носій Falcon 9 американської компанії SpaceX стартувала на орбіту з науковим океанографічним супутником Sentinel-6A Michael Freilich. Про це повідомила пресслужба NASA у Twitter.

Зазначається, що запуск був здійснений о 12:17 (19:17 за Києвом) з авіабази Ванденберг у штаті Каліфорнія. Перша багаторазова ступінь ракети Falcon 9 приземлилася на спеціальному майданчику через 8 хвилин 19 секунд після старту.

Трохи пізніше, через 53 хвилини після старту ракети, космічний апарат Sentinel-6A Michael Freilich було виведено на полярну орбіту висотою 1,3 тис. км.

Відомо, що супутник запустили в рамках спільної програми NASA, Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США та Європейського космічного агентства з відстеження рівня світового океану і збору даних про вплив глобального потепління на зміну берегових ліній.

Крім того, апарат увійде до складу діючої американо-європейської супутникової орбітального угрупування Copernicus з моніторингу навколишнього середовища.

Новини за темою: Ілон Маск розкрив подробиці про житло для перших людей на Марсі

Нагадаємо, нещодавно американське космічне агентство NASA опублікувало аудіофайл, який їй надіслав власний марсохід Perseverance, записавши його у космосі на шляху до Марсу. Відповідне аудіо було записано з метою перевірки систем апарату.Loading...