Радниця Трампа заразилася коронавірусом

Дональд Трамп і Кімберлі Гілфойл Фото з відкритих джерел

Наразі у Кімберлі Гілфойл немає симптомів

Радниця президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Кімберлі Гілфойл отримала позитивний тест на коронавірус. Про це повідомляє CNN з посиланням на керівника апарату фінансового комітету передвиборчого штабу Трампа Серхіо Гора.

"Після отримання позитивного результату тесту Кімберлі була негайно ізольована, щоб уникнути будь-якого ризику. Вона почувається добре і здасть ще один тест, щоб підтвердити діагноз, оскільки у неї немає симптомів. Але в якості запобіжного заходу будуть скасовані всі майбутні події", - зазначив Гора.

Як відомо, Гілфойл є подругою старшого сина президента Дональда Трампа-молодшого. Він також здав тест на коронавірус, який виявився негативним, але він все одно пішов на самоізоляцію.

Гілфойл отримала позитивний результат тесту, коли перебувала у Південній Дакоті, це було перед тим, як радниця Трампа повинна була взяти участь в президентському заході біля гори Рашмор.

Кімберлі Гілфойл відповідає за збір коштів на передвиборчу кампанію Дональда Трампа.

Новини за темою: Трамп запропонував називати коронавірус "кунг-флю"

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп назвав "гарною новиною" те, що посилене тестування у країні виявляє набагато більше інфікованих коронавірусом.Loading...