Новини » Світ Читать эту новость на русском

Радник Трампа порівняв реакцію Китаю на коронавірус з реакцією на Чорнобиль

Білий Дім Фото з відкритих джерел

Влада Китаю знала про ситуацію із коронавірусом, проте приховувала її

Радник президента США Роберт О’Браєн порівняв відповідь Китаю на спалах коронавірусу з прихованням радянським керівництвом інформації про аварію на Чорнобильській атомній станції 1986 року. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як зазначається, радник з нацбезпеки США Роберт О’Браєн в ефірі програми НБС "Зустріч з пресою" сказав, що Пекін знав, що відбувалося з вірусом, який пішов з Уханя, ще у листопаді, але брехав Всесвітній організації охорони здоров’я та не допустив експертів з-за кордону до цієї інформації.

"Вони обрушили на світ вірус, який знищив трильйони доларів, які ми повинні витратити, щоб врятувати американську економіку, щоб утримати на поверхні американців під час пандемії.

Приховання ними фактів про вірус увійде в історію разом із Чорнобилем. Ми побачимо про це документальний фільм HBO за 15 років",– сказав високопосадовець.

Президент Трамп неодноразово критикував відповідь Китаю на спалах коронавірусу. Пекін звинувачення на свою адресу відкидає, а один з китайських дипломатів у неділю звинуватив США у розповсюдженні брехні.

"Це реальна проблема, яка коштувала багато тисяч життів в Америці та по всьому світові, тому що реальна інформація була прихована. Це було прихованням, і ми зрештою докопаємось до правди", – пообіцяв О’Браєн.

Новини за темою: Трамп звинуватив ВООЗ в підтримці дезінформації Китаю

Нагадаємо, держсекретар США Майкл Помпео звинуватив владу Китаю у глобальних масштабах поширення COVID-19 та заявив, що Китай мав би виплатити $9 трлн для того, щоб компенсувати принаймні втрату 300 тис. життів.

Loading...