Путіна знову висунули на Нобелівську премію миру

Заявку в Нобелівський комітет надіслав російський письменник

Володимир Путін Фото з відкритих джерел

Президента Росії Володимира Путіна висунули на Нобелівську премію миру. Про це повідомляє "РИА Новости".

Зазначається, що заявку в комітет премії надіслав російський письменник Сергій Комков, який зібрав пресконференцію "Про номінування президента Росії Володимира Путіна на Нобелівську премію миру в 2021 році". "Сьогодні це вже фактично моє четверте висунення на Нобелівську премію миру. Воно було направлено 9 вересня цього року, і вже 10 вересня ця заявка надійшла до Нобелівського комітету миру в Осло, в штаб-квартиру Нобелівського комітету", – сказав Комков.

Водночас прессекретар Путіна Дмитро Пєсков у коментарі журналістам заявив, що на Нобелівську премію висуваються "абсолютно різні люди". "Ви ж знаєте, що абсолютно різні люди висуваються на цю премію. І це ініціатива тих, хто виступає з такою пропозицією. В даному випадку це згаданий вами письменник. Є певна процедура розгляду номінантів. Якщо рішення буде прийнято – прекрасно, не буде прийнято – теж нічого страшного. Тут важко щось інше сказати", – висловився чиновник.

Довідка

Нобелівська премія миру – одна з 6 Нобелівських премій, яка вручається за надзвичайні досягнення у встановленні миру. Відповідно до волі Альфреда Нобеля, премія може вручатися тому, хто доклався "найбільше та найкраще до справи братерства між народами, скасування чи зниження чисельності регулярних армій та проведення чи промоції мирних з’їздів".

Наразі світова спільнота засуджує дії Російської Федерації щонайменше в двох конфліктах: у Сирії та Україні.

Новини за темою: Навального висунули на Нобелівську премію миру

Нагадаємо, нещодавно президент РФ Володимир Путін та очільники ще 8 країн отримали Шнобелівську премію через реакцію на пандемію коронавірусу. Лідери держав перемогли в сфері медичної освіти.

Loading...