Новини » Світ Читать эту новость на русском

Путін запропонував США угоду про запобігання кіберударів і втручання у вибори

Президент РФ вважає необхідним відновлення діалогу зі США з питань інформаційної безпеки

Президент РФ Володимир Путін Фото з відкритих джерел

Президент Росії Володимир Путін запропонував США створити угоду про запобігання інцидентів у сфері міжнародної інформаційної безпеки. Про це повідомила пресслужба президента РФ.

Зазначається, що Путін хоче відновити двосторонній діалог із питань забезпечення інформаційної безпеки. Зокрема, він планує спільно зі США розробити й укласти угоду про запобігання інцидентам в інформаційному просторі за аналогією з чинною радянсько-американською угодою про запобігання інцидентам у відкритому морі та повітряному просторі над ним.

Також президент РФ пропонує обмінятися гарантіями невтручання у внутрішні справи країн, включаючи виборчі процеси. В тому числі з використанням комп’ютерних технологій. "Закликаємо США дати хід російсько-американському професійному експертному діалогу з питань МІБ (міжнародної інформаційної безпеки, – ред.), не роблячи його заручником наших політичних розбіжностей", – йдеться в заяві Путіна.

Новини за темою: У Німеччині підозрюють росіян у здійсненні кібератаки, під час якої померла жінка

Нагадаємо, нещодавно ФБР США звинуватило Росію у втручанні в американські вибори шляхом спроб очорнити кандидата в президенти Джозефа Байдена. Там заявили, що наразі йдеться про "шкідливий вплив", а не атаки на інфраструктуру виборів, як у 2016 році.

Loading...