Новини » Світ Читать эту новость на русском

Путін заявив, що його донька зробила щеплення від COVID-19 російською вакциною

Президент РФ Володимир Путін Фото з відкритих джерел

За його словами, після щеплення у дочки піднялася температура

Президент Росії Володимир Путін заявив, що одна з його доньок зробила щеплення від коронавірусу COVID-19 вакциною, виготовленою в РФ. Про це повідомляє Інтерфакс

"Я знаю, що ця вакцина, як ви сказали, була зроблена на базі аденовірусних векторів, але перевага, на мій погляд, полягає в тому, що це на базі аденовірусних векторів людини саме зроблено, і вона працює більш точно, формує стійкий антитільний і клітинний імунітет, я це теж добре дуже знаю, оскільки одна з моїх дочок зробила собі таке щеплення. Думаю, в цьому сенсі вона взяла участь в експерименті", - сказав Путін.

Також він розповів, що після першого уколу у його дочки піднялася температура до 38 градусів, а на наступний - до 37 з невеликим.

Новини за темою: МОЗ прогнозує другу хвилю COVID-19 в жовтні або листопаді

"І все. Після другого уколу, другого щеплення, теж температура трохи піднялася, але все потім зійшло нанівець, відчуває себе добре, і титри (антитіл до коронавірусу, - ред.) високі", - додав президент РФ.

За словами Путіна, у багатьох людей, які зробили щеплення від коронавірусу, немає ніяких зовнішніх проявів, зокрема температури, "все проходить так, як ніби нічого й не робили".

Новини за темою: Білл Гейтс розповів про загрозу вакцини від коронавірусу

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу в світі вакцину від коронавірусу

Loading...