Новини » Світ Читать эту новость на русском

Путін заявив про створення першої в світі вакцини від коронавірусу

За словами президента РФ, вакцина пройшла всі перевірки

Володимир Путін EPA-EFE

Президент Росії Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу в світі вакцину від коронавірусу. Про це він повідомив під час наради з членами російського уряду, передає ТАСС.

За словами Путіна, вакцину зареєстрували сьогодні вранці, 11 серпня. "Я знаю, що вона працює досить ефективно, формує імунітет стійкий і, повторюю, пройшла всі необхідні перевірки", – заявив президент РФ.

На думку очільника Росії, масовий випуск вакцини потрібно почати найближчим часом. "Сподіваюся, що ми зможемо найближчим часом почати масовий випуск - ось що важливо", – висловився Путін. Він додав, що необхідно забезпечити масову вакцинацію населення від COVID-19, проте вона має бути добровільною.

Крім того, Путін заявив, що сподівається на появу інших вакцин від коронавірусу в світі найближчим часом.

Новини за темою: Вакцина від COVID-19 для всіх людей на Землі коштуватиме понад 100 мільярдів доларів, – ВООЗ

Нагадаємо, нещодавно у ВООЗ заявили, що вакцина від коронавірусу може з’явитися в середині 2021 року. Наразі ефективність кожної розробки коливається на рівні 10%. Такі показники свідчать про те, що дві-три або навіть більше можуть бути дієвими.

Раніше директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Раян заявив, що застосування вакцин не варто чекати раніше 2021 року, але жоден із препаратів, які зараз досліджуюють, не викликав питання з точки зору безпеки.

Loading...