Путін заявив Меркель про необхідність законодавчого закріплення особливого статусу Донбасу

Володимир Путін та Ангела Меркель Фото з відкритих джерел

Лідери двох країн позитивно оцінили обмін утримуваними між Києвом та так званими ЛДНР

Президент Росії Володимир Путін та канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову і обговорили врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це повідомили в пресслужбі Кремля.

"Відзначено, зокрема, що українська влада має виконувати зобов’язання щодо політичних аспектів врегулювання, включаючи законодавче закріплення особливого статусу Донбасу", - говориться у повідомленні.

Також йдеться про те, що в ході розмови була дана позитивна оцінка обміну утримуваних осіб між Києвом, "ДНР" і "ЛНР" і акцентовано необхідність послідовної реалізації мінського Комплексу заходів та рішень, ухвалених на самітах у "нормандському форматі".

До того ж, Путін та Меркель приділили увагу темі боротьби з пандемією коронавірусу і підкреслили важливість тісної координації міжнародних зусиль за участю ВООЗ. 

Новини за темою: Віртуальна зустріч Шмигаля та Меркель так і не відбулась

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Франції Макрон має намір переконати Путіна припинити вогонь через коронавірус.

Новини за темою: Путін доручив перенести парад Перемоги

Також зазначалося, що президент України Володимир Зеленський вважає, що на посаді глави держави йому вдасться закінчити збройний конфлікт на Донбасі.Loading...