Новини » Світ Читать эту новость на русском

Путін вводить військових миротворців та техніку до Нагірного Карабаху

Президент РФ Володимир Путін Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

"Миротворчий контингент Росії" розгортається терміном на 5 років

Президент Росії Володимир Путін повідомив про розгортання "миротворчого контингенту" на території Нагірного Карабаху. Про це йдеться у зверненні Путіна.

"Уздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабасі та вздовж коридору, який з'єднує Нагірний Карабах із Республікою Вірменія, розгортається миротворчий контингент Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, "Миротворчий контингент Росії" розгортається в кількості 1960 військовослужбовців зі стрілецькою зброєю, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

"Термін перебування миротворчого контингенту Російської Федерації - 5 років з автоматичним продовженням на чергові 5-річні періоди, якщо жодна зі Сторін не заявить за 6 місяців до закінчення терміну про свій намір припинити застосування даного положення", - додав Путін.

Новини за темою: У Нагірному Карабасі визнали, що Шуша опинилася під контролем Азербайджану

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що підписав із президентами Росії та Азербайджану документ про припинення війни в Нагірному Карабасі з 01:00 10 листопада.

Loading...