live

Путін: Впоралися з печенігами і половцями, переможемо і цю коронавірусну заразу

Президент РФ Володимир Путін Фото з відкритих джерел

За словами Путіна, визначальними для Росії будуть "найближчі два-три тижні"

Президент Російської Федерації Володимир Путін у відеозверненні до народу заявив, що Росія здобуде перемогу над коронавірусною хворобою COVID-19, як і раніше перемагала печенігів та половців. Про це повідомляє російське видання РБК

"Все проходить, і це пройде. Наша країна неодноразово проходила через серйозні випробування: і печеніги її терзали, і половці - з усім впоралася Росія. Переможемо і цю коронавірусну заразу. Разом ми все подолаємо", - зазначив Путін.

Також президент РФ наголосив, що розуміє проблеми жителів країни, які виникли через поширення COVID-19. Однак, за його словами, перемога у боротьбі з COVID-19 залежить від того, наскільки відповідально підійдуть до цього мільйони росіян.

Так, Володимир Путін переконаний, що визначальними для розвитку епідеміологічної ситуації в Росії будуть "найближчі два-три тижні". Зокрема, від сьогодні та протягом цього періоду в кожному регіоні РФ будуть запроваджені профілактичні заходи для боротьби з COVID-19. 

Нагадаємо, станом на ранок 8 квітня кількість хворих на коронавірусну хворобу в Росії зросла до 8672 осіб: за добу зафіксували понад тисячу нових інфікованих. 

 

Loading...