Путін розповів про стан доньки, на якій випробували російську вакцину від COVID-19

Володимир Путін РБК

Донька Путіна, після випробування на собі російської вакцини від коронавірусу, почуває себе добре

Президент Російської Федерації Володимир Путін розповів, що його донька після випробування на собі російської "першої в світі" вакцини від коронавірусу почуває себе добре. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Россия".

"Абсолютно очевидно сьогодні для наших фахівців, що ця вакцина формує стійкий імунітет, з'являються антитіла, як у моєї дочки з'явилися. І вона нешкідлива, слава богу, і дочка моя почуває себе добре", - зазначив російський лідер.

Крім того, Путін додав, що його дочка брала участь у випробуванні вакцини як доброволець і не радилася з ним.

На уточнююче питання, чи та це дочка, яка займається "медико-біологічними справами", Путін відповів: "Ну, вона спілкується з великою кількістю людей і, звичайно, їй, щоб нормально працювати, потрібно відчувати себе захищеною".

Новини за темою: Путін заявив, що його донька зробила щеплення від COVID-19 російською вакциною

Нагадаємо, 11 серпня, президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу у світі вакцину від коронавірусу. Згодом у МОЗ РФ повідомили, що в країні виготовили першу партію препарату, а вже через кілька місяців у Росії зможуть виробляти 5 млн доз на місяць.

Проте, розробку розкритикували експерти та науковці кількох країн. Зокрема, Голова німецької Федеральної лікарської палати Клаус Райнгард, заявив, що схвалення вакцини без третьої фази випробувань – це "ризикований експеримент на людях", а Росія вчиняє безвідповідально, коли пропонує вже на цій стадії робити щеплення цілим групам населення.

До слова, напередодні віцепрем'єр РФ Тетяна Голікова доповіла Володимиру Путіну, що вже друга вакцина від коронавірусу "ЕпіВакКорона" може отримати реєстрацію вже в кінці вересня, або на початку жовтня.

Loading...