Новини » Світ Читать эту новость на русском

Путін пригрозив НАТО розгортанням російських крилатих ракет в бік Європи

Президент РФ Володимир Путін

ТАСС

Російський президент назвав вихід США з договору РСМД "серйозною помилкою"

Президент Російської Федерації Володимир Путін пригрозив НАТО розгорнути крилаті ракети у бік Європи у відповідь на припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності (РСМД). Про це повідомляє пресслужба Кремля.

За словами російського президента, вихід США з цього договору є "серйозною помилкою", яка може призвести до нових загроз для загальноєвропейської безпеки.

Водночас Володимир Путін зажадав від НАТО виключити розміщення заборонених договором про РСМД озброєнь.

"Російська Федерація тим не менш готова в дусі доброї волі і далі не робити розгортання на європейській частині території країни ракет 9М729, але тільки за умови зустрічних кроків з боку країн НАТО, що виключають розміщення в Європі озброєнь, раніше заборонених за Договором про РСМД", - заявив російський президент. 

Новини за темою: У Росії запустили гіперзвукову ракету "Циркон". Відео

Крім цього, Путін закликав інші зацікавлені країни долучитися до пошуку схем, які б підтримували стабільність без договору про РСМД. 

Нагадаємо, нещодавно Сполучені Штати заявили про готовність продовжити з Москвою Договір про скорочення наступальних озброєнь (СНО-3) за умови тимчасового заморожування розмірів ядерних арсеналів. Однак, у РФ назвали пропозицію США заморозити розміри ядерних арсеналів обох країн "неприйнятною". Loading...