live

Путін підписав закон про штрафи за порушення карантину: Як будуть карати несвідомих росіян

Володимир Путін

Фото з відкритих джерел

Також російський президент підписав закон про кримінальну відповідальність за розповсюдження фейків про коронавірус

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон про адміністративну відповідальність за порушення правил поведінки під час режиму підвищеної готовності та невиконання приписів санітарних лікарів в умовах карантину. Про це повідомляє "Медуза".

Як зазначається, за невиконання правил поведінки під час режиму підвищеної готовності для громадян передбачені штрафи до 50 тисяч рублів (15,8 тис. грн).

За порушення карантину "за режиму НС або при виникненні загрози поширення захворювання, яке становить небезпеку для оточуючих", загрожує штраф до 40 тисяч рублів (12,6 тис. грн), якщо це призвело до смерті або завдало шкоди здоров'ю, то передбачено штраф до 300 тисяч рублів (94,7 тис. грн).

Крім цього, російський президент підписав закон про кримінальну відповідальність за розповсюдження фейків про коронавірус і боротьбу з ним, а також пакет соціально-економічних законів, прийнятих у зв'язку з коронавірусом, зокрема, про запровадження податку на вклади і про зниження страхових внесків.

Раніше повідомлялося, що Путін перекладає відповідальність за коронавірус в Росії на уряд і не приймає жодних рішучих заходів, оскільки це шкодить його рейтингу.

Нагадаємо, напередодні в РФ було зареєстровано 440 нових випадків зараження COVID-19. Всього захворіло 2777 осіб.

Першою в Росії заявила про закриття своїх кордонів через коронавірус COVID-19 Чечня.

Loading...