Путін хоче, щоб терміни президента в Росії були обмеженими

Володимир Путін ТАСС

Він вважає, що "для Росії важлива змінюваність влади"

Президент Росії Володимир Путін заявив, що для країни буде краще, якщо кількість термінів обрання президента буде обмеженою.

Про це він сказав в інтерв'ю для фільму "Пролетівши над безоднею", яке вийшло в ефір телеканалу "Росія-1", повідомляє Інтерфакс-Росія.

"На мій погляд, щоб гарантувати змінюваність влади - а для такої країни, як наша, це важливо - все-таки краще, якщо кількість термінів обрання президента буде обмеженою", - зазначив Путін.

Також президент РФ стверджує, що є пропозиції щодо скасування кількості термінів, на які може обиратися президент і додав, що у багатьох країнах немає ніякого обмеження по термінах обрання глави держави.

"До речі кажучи, нічого незвичайного тут немає. У багатьох країнах немає ніякого обмеження по термінах обрання президента. На Заході, в тих же Штатах, з історичної точки зору зовсім недавно це було скасовано. Рузвельт обирався чотири рази, необмежену кількість разів можна було обиратися", - сказав Путін.

На його думку, парламентська республіка для Росії "абсолютно неприйнятна", як і ідея про створення якихось паралельних органів влади - наприклад, про надання Держраді додаткових функцій.

Новини за темою: Все йде жорстко: Зеленський розповів подробиці переговорів з Путіним у Парижі

Він також розповів, що "не має наміру створювати неприйнятну для країни систему влади", щоб зберегти посаду.

"Я зможу контролювати ситуацію таким чином, щоб вона була стабільною. Але створювати ситуацію двовладдя на майбутнє, на перспективу для країни - це абсолютно згубно", - пояснив Путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що завдяки Конституційній реформі у РФ у Путіна буде набагато більше повноважень, ніж зараз.

Новини за темою: Путін планує підписати зміни до Конституції РФ в день незаконної анексії Криму

Також зазначалося, що у Конституції РФ хочуть закріпити довічну недоторканність Путіна.

Loading...