Путін: Думаю, що Меркель і Макрон підтримають парламентський вимір "нормандського формату"

Володимир Путін AP Photo

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон підтримають реалізацію пропозиції голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука про створення міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Таку думку висловив президент РФ Володимир Путін під час зустрічі з Медведчуком і спікером Держдуми РФ В'ячеславом Володіним, повідомляє пресслужба Кремля.

Путін заявив, що Росія завжди готова підтримати ідею підключити до "нормандського формату" парламентаріїв Росії, України, Німеччини та Франції.

Він нагадав, що деякий час тому вони вже обговорювали цю тему з Медведчуком.

"Звичайно, якщо парламентарії в Росії, Україні, Німеччині і у Франції підтримають те, що робиться на рівні виконавчої влади, мені здається, це було б дуже добре, і я дуже розраховую, що у вас це вийде, сподіваюся теж, що за підтримки адміністрації президента України", - заявив Путін.

"Я знаю настрій французьких і німецьких колег на цю роботу. Єдине, що можу - побажати вам успіхів", - сказав російський президент, додавши, що "ми зі свого боку завжди готові включитися".

Новини за темою: Володін: Пропозицію Медведчука про міжпарламентське об'єднання підтримав президент Путін, і ми будемо рухатися вперед

Нагадаємо, у Москві 10 березня відбулася зустріч делегації партії "Опозиційна платформа – За життя" з депутатами Державної Думи Російської Федерації.

Метою зустрічі парламентарів двох країн стала презентація "Парламентського виміру "нормандського формату", яка проходить в рамках роботи міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція".