live

"Примітивна, тубільна мода": У російській Держдумі хочуть заборонити татуювання

Один із депутатів назвав татуювання "крайнім ступенем язичництва"

Татуювання. Фото: Pixabay

Колишній головний санітарний лікар Росії та депутат Держдуми Геннадій Онищенко запропонував заборонити татуювання, а захоплення ними пов'язав із надмірним виробленням статевих гормонів. Про це повідомляє Сноб.

Згідно з повідомленням, депутат також назвав татуювання "крайнім ступенем язичництва", а процедуру нанесення - небезпечною "з точки зору зараження, з точки зору порушення природних покривів шкірних".

За словами Онищенка, потенційну небезпеку несе будь-яка речовина, що вводиться в структуру шкіри. Вона може спровокувати як гнійні ускладнення, так і онкологічні ускладнення.

Водночас причину захоплення татуюванням депутат пояснив надлишком статевих гормонів, а також зауважив, що згодом цим людям доведеться пояснювати причини свого безумства дітям. 

"Звідки взялася примітивна, тубільна мода? Ну, я розумію, тубільці від безвиході малюють на собі якісь потворні маски, щоб нібито відлякати духів. Але коли цивілізоване суспільство, молоді жінки, матері! Ну, пройде ця гарячка ендокринна, коли надмірне виробництво гормонів статевих штовхає їх на безумства. Ну, стануть вони дорослі, народять дітей. І що дітям будуть пояснювати? І діти бачитимуть не тіло матері ніжне, а якийсь такий приліжковий килим з арабесками, ще гірше з якимись чудовиськами, які вони часто-густо малюють. Це більш важке проявлення того духовного інтелектуальної кризи, який ми переживаємо. Взагалі всі ці татуювання потрібно забороняти", - зазначив Онищенко.

Нагадаємо, раніше актор Орландо Блум зробив татуювання з ім'ям сина, але у ньому знайшли помилку.

Loading...