Новини » Світ Читать эту новость на русском

Прихильники Саакашвілі хочуть висунути його на посаду прем'єра Грузії

Міхеіл Саакашвілі

Twitter

Опозиційна партія "Єдиний національний рух" озвучить ініціативу після того, як Саакашвілі прийме остаточне рішення

Грузинська опозиційна партія "Єдиний національний рух", яку у 2001 році створив Міхеіл Саакашвілі, має намір висунути експрезидента, діючого очільника Національного комітету реформ України на посаду прем'єр-міністра Грузії. Про це заявив голова партії Роман Гоцирідзе, передає "Інтерфакс".

"Було б логічно в ході передвиборчої кампанії висунути кандидатуру Міхеіла Саакашвілі на пост прем'єр-міністра майбутнього уряду. Після того, як він прийме остаточне рішення, ми в партії офіційно озвучимо цю ініціативу. Хоча вчорашню його заяву можна вважати підтвердженням", - зазначив Роман Гоцирідзе.

Новини за темою: На Саакашвілі в Грузії чекає в’язниця, – Мін’юст країни

Нагадаємо, напередодні Міхеіл Саакашвілі оприлюднив відео на тлі Дніпра, в якому висловив подяку Україні та заявив, що повертається на Батьківщину - до Грузії.

"Хотів, щоб мій народ жив краще, багатше, і все ж за допущені помилки хочу у всіх попросити вибачення. За ці сім років не було жодного дня, коли б я не цікавився новинами Грузії, і знаю точно, що період мого президентства не пройшов даром і багато з того, що ми створили, збережено досі і функціонує. Однак в той же час, коли я чую новини з Грузії, розумію, що ми можемо жити набагато краще, кожен грузин може жити багатшим, і у нас це вийде. Я повертаюся!" - зазначив колишній президент Грузії.

Loading...