Новини » Світ Читать эту новость на русском

Протести у Нігерії: Невдоволення поліцією коштувало життя понад 50 особам

За даними уряду країни, ця цифра нижча

У столиці Нігерії тривають протести за реформування поліції та сумлінне управління в країні. У їхньому ході вже чимало загиблих, повідомляє "Голос Америки".

Так, за даними правозахисної групи Amnesty International, щонайменше 56 учасників протесту загинули в зіткненнях із силовиками. При цьому не менше 38 осіб було вбито цього вівторка. 12 з них — у той час, коли сили безпеки відкрили вогонь по неозброєних людях на воротах Леккі в Лагос.

Своєю чергою влада країни визнала певні жертви у ході протестів, але у нижчій кількості. Військові ж повністю заперечують обстріл протестувальників.

Зауважимо, тисячі нігерійців, що маршували вулицями, вимагали розпустити поліцейський підрозділ SARS, обвинувачений у тортурах і вбивствах громадян. Але після того, як президент Мухаммад Бухарі розпустив його, протести не вщухли.

Нині демонстранти розширили свої вимоги, включивши заклики до загалом реформи поліції та сумлінного управління. У відповідь на це влада Лагоса запровадила 24-годинну комендантську годину.

Новини за темою: У Таїланді запровадили надзвичайний стан через протести проти монархії

Нагадаємо, раніше у  Нігерії вибухнув бензовоз. Тоді повідомлялося про 28 загиблих, серед них були діти.

Loading...