Протести у Мінську: Біля резиденції Лукашенка застосували сльозогінний газ

Силовики пустили газ в людей після того, як один з активістів написав "Лука ПНХ" на щитах загородження

У білоруському Мінську силовики застосували сльозогінний газ проти учасників мирної акції протесту біля резиденції президента Олександра Лукашенка. Про це повідомляють "Вести".

Згідно з повідомленням, силовики пустили перцевий газ в людей після того, як один з активістів написав "Лука ПНХ" на щитах загородження силовиків. Після цього, протестувальники відійшли від загородження силовиків та продовжили кричати "Самі себе труїть".

Як відомо, сьогодні, 6 вересня, у Мінську та всіх великих містах Білорусі проходять масштабні мирні акції протесту. Протестувальники вимагають відставки чинного президента Олександра Лукашенка та проведення нових чесних виборів.

Новини за темою: Відносини з Білоруссю зберігаються, попри паузу, - Кулеба

Нагадаємо, минулого тижня президент Європейської Ради Шарль Мішель заявив, що ЄС не визнає результатів виборів президента Білорусі, які відбулися 9 серпня. На тлі цього Євросоюз підняв питання про введення санкцій проти людей, причетних до насильства, репресій і фальсифікації виборів у Білорусі. 

До слова, після перемоги Олександра Лукашенка на виборах у Білорусі спалахнули масові протести, які пізніше почали супроводжуватися насильством. Результатом цього стало затримання десятків тисяч громадян, також є постраждалі та загиблі

Loading...