Протести у Білорусі: Ілону Маску запропонували фінансово підтримати активістів

Ілон Маск Фото з відкритих джерел

Маску пояснили, що протестувальники у Білорусі потребують уваги світової спільноти

Засновник технологічних компаній Tesla і SpaceX, американський винахідник і мільярдер Ілон Маск відреагував на протести у Білорусі та запитав, чим може допомогти жителям країни. Про це він написав у коментарі в Twitter.

Так, у соціальній мережі користувач Ервін Вейков опублікував відео протестів у Білорусі та тегнув у дописі Ілона Маска і Білла Гейтса. 

"Білорусь горить. Убивства, побиття та катування — так автократи "перемагають" свої вибори. Поширюйте це... Хто-небудь, чий голос точно почують, — використайте це зараз", – підписав допис Ервін Вейков. 

Згодом Ілон Маск відреагував на протести співчуттям та запитав, чим він може допомогти у цій ситуації. 

Новини за темою: Латвія, Польща і Литва підготували план з врегулювання ситуації в Білорусі

На що автор допису відповів йому: "Перш за все, протестувальники в Білорусі потребують уваги світової спільноти, я думаю, ви можете допомогти у цьому". Крім цього, користувач мережі зазначив, що Маск міг би допомогти фінансово, і надав контакти людей, які збирають гроші на підтримку активістів.

Крім цього, інші користувачі мережі у коментарях попросили Маска відправити президента Білорусі Олександра Лукашенка на Марс та випустити автомобіль Tesla у колір прапору країни.

Нагадаємо, нещодавно державний секретар США Майк Помпео повідомив, що у Білому домі розглядають можливість введення санкцій проти Білорусі та припинення постачання нафти через неспокійну ситуацію в країні. 

Loading...