Новини » Світ Читать эту новость на русском

Прокуратура США розслідує можливе банківське шахрайство з боку Трампа

Президент США Дональд Трамп EPA-EFE

Трамп нібито завищував цінність своїх проєктів перед потенційними бізнес-партнерами та банками

Прокурор Нью-Йорка розслідує можливе страхове та банківське шахрайство з боку президента США Дональда Трампа, передає "Радіо Свобода".

Як повідомляється, 3 серпня окружний прокурор Мангеттена Сайрус Р. Ванс-молодший подав клопотання про персональні та корпоративні податкові дані президента.

Запит є частиною розслідування великім журі, яке, як до цього вважалося, сфокусоване на можливих хабарях за мовчання двом жінкам, які стверджували, що мали стосунки з Трампом.

Адвокати президента попросили суд анулювати клопотання.

Новини за темою: Трамп хоче отримати вакцину від коронавірусу до виборів президента США

Зазначається, що деталі запиту наразі невідомі, оскільки вони мають залишатися в секреті згідно з Нью-Йоркським законом. Разом із тим там зазначається, що клопотання про рахунки з'явилося після "беззаперечної" інформації в ЗМІ про "широку й тривалу злочинну поведінку в Trump Organization".

Прокурори цитували новинні повідомлення, у яких йшлося, що Трамп нібито завищував цінність своїх проєктів перед потенційними бізнес-партнерами та банками. Вони також згадували свідчення колишнього особистого адвоката Трампа Майкла Коена.

Той стверджував, що президент завищує цінність своїх ділових інтересів, щоб справити враження на людей чи кредиторів, але потім знижував вартість активів, намагаючись зменшити податки.

Новини за темою: Свідок розмови Зеленського з Трампом звільняється через "залякування" та "помсту"

Раніше президент США Дональд Трамп закликав відтермінувати проведення виборів президента. На його думку, на результати можуть вплинути фальсифікації під час голосування поштою. 

Loading...