Президент Туркменістану спалив наркотики в печі. Відео

Президент Туркменістану Фото з відкритих джерел

Таким чином він відкрив спеціальний комплекс для спалювання наркотичних речовин

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов відкрив спеціальний комплекс для утилізації наркотичних та інших заборонених контрабандних речовин. У комплексі розташовані три печі, в одній з яких президент особисто спалював наркотики. Про це пише "Туркменистан сегодня".

Так, комплекс знаходиться за сто кілометрів від Ашхабада, столиці Туркменії. Він призначений для спалювання контрабандних речовин, на об'єкті встановлено три спеціальні сучасні печі.

На відкриття приїхав сам президент країни та взяв участь у знищенні наркотиків, всього протягом заходу було знищено 122,5 кг заборонених речовин.

"Глава держави Гурбангули Бердимухамедов відправив кілька пакетів контрабандного товару в розпечене жерло печі, що побудована згідно з міжнародними нормами та гарантує повне знищення наркотичних засобів. Присутні, наслідуючи приклад лідера нації, взяли участь в акції спалювання наркотиків і психотропних речовин", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Туркменістан заборонив використовувати слово "коронавірус"

Раніше повідомлялося, що у Туркменістані громадян, яких затримали за порушення маскового режиму і які не можуть сплатити штраф, поліція примусово відправляє збирати 20 кг бавовни за день.

Loading...