Новини » Світ Читать эту новость на русском

Президент Киргизстану відправив прем'єр-міністра та уряд країни у відставку

Сооронбай Жеенбеков Фото з відкритих джерел

Указ було підписано 9 жовтня

Президент Киргизької Республіки Сооронбай Жеенбеков відправив у відставку прем'єр-міністра Кубатбека Боронова та його уряд. Відповідна інформація розміщена на сайті президента

"Президент Киргизької Республіки Сооронбай Жеенбеков підписав Указ, згідно з яким відповідно до статті 65, частинами 1, 2, 3 статті 87 Конституції Киргизької Республіки, пунктом 4 частини 1 статті 13, пунктом 1 частини 3 і частиною 4 статті 23 конституційного Закону Киргизької Республіки "Про уряді Киргизької Республіки" прийнята відставка Прем'єр-міністра Киргизької Республіки Кубатбека Боронова", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Киргизстані протестувальники захопили золоторудні родовища

Окрім цього, вважається, що уряд країн також пішов у відставку. Передбачається, що особи, які обіймали посади прем'єр-міністра, першого віцепрем'єр-міністра, віцепрем'єр-міністрів, членів уряду, продовжують виконувати свої обов'язки до призначення нового складу уряду.

Новини за темою: У Киргизстані протестувальники захопили золоторудні родовища

Нагадаємо, раніше президент Киргизької Республіки Сооронбай Жеенбеков заявив, що готовий залишити свій пост тільки після того, як будуть затверджені "легітимні керівники органів виконавчої влади та країна стане на шлях законності".

Loading...