Президент Азербайджану заявив про готовність негайно зупинити бойові дії в Карабасі

Президент Азербайджану Ільхам Алієв Фото з відкритих джерел

Однак для цього Вірменія повинна припинити вогонь

Азербайджан готовий негайно зупинити бойові дії в Нагірному Карабаху, якщо вірменська сторона виконає певні умови. Про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв в інтерв'ю Le Figaro.

Зокрема, азербайджанський глава наголосив, що республіка повернеться за стіл переговорів у тому випадку, якщо Єреван погодиться "з базовими принципами, визначеними Францією, Росією і США, принципами, з якими ми (Баку - ред.) самі погодилися".

"Ми готові припинити дії хоч сьогодні. Я вже заявляв це в ході переговорів в Москві 10 жовтня. Для досягнення цього досить буде, щоб Вірменія припинила вогонь. Саме після цього настане час діяти для дипломатів", - наголосив Ільхам Алієв. 

Новини за темою: Авіація і важка артилерія: Вірменія і Азербайджан звинуватили одне одного в нових атаках

Нагадаємо, 19 жовтня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і президент Азербайджану Ільхам Алієв заявили про готовність проведення у Москві переговорів щодо врегулювання ситуації в Нагірному Карабасі.

Перед цим країни вже кілька разів домовлялися про перемир'я 9 та 17 жовтня, однак домовленості були порушені, у результаті обстріли в Нагірному Карабаху продовжилися. 

Loading...