Прем'єр Вірменії запросив у Путіна допомогу для "забезпечення безпеки"

Нікол ПашинянФото: TATYANA ZENKOVICH / TASS

Звернення Єревана пояснили наближенням бойових дій до кордону Вірменії

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян надіслав листа президентові РФ Володимиру Путіну із проханням негайного проведення консультацій щодо визначення роду і розміру допомоги від Москви. Про це повідомила пресслужба МЗС Вірменії.

Зазначається, що в листі очільник вірменського уряду повідомив про ситуацію, яка склалася в Нагірному Карабасі, і виклики, котрі виникли у зв'язку з нею.

Зокрема, у Вірменії заявили про перекидання іноземних озброєних терористів із Близького Сходу і їхньої участі в бойових діях проти Нагірного Карабаху. "З огляду на наближення бойових дій до кордону Вірменії, факти посягань на територію РВ, які вже мали місце, прем'єр-міністр Республіки Вірменія звернувся до президента Російської Федерації за негайним проведенням консультацій з метою визначення роду і розміру допомоги, яку Російська Федерація може надати Республіці Вірменія для забезпечення її безпеки", – йдеться в повідомленні.

При цьому у Вірменії посилаються на союзницькі відносини з Росією і "Договір про дружбу, співпрацю і взаємну допомогу" від 29 серпня 1997 року".

Раніше повідомлялося, що Німеччина виділить 2 млн євро постраждалим від конфлікту в Нагірному Карабасі. За словами очільника МЗС ФРН Гайко Мааса, допомога призначена тим, хто втратив свої речі та засоби до існування.

Новини за темою: Ердоган запропонував Путіну спільно вирішити конфлікт в Карабасі

Нагадаємо, нещодавно прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія не братиме участь у конфлікті в Нагірному Карабасі на стороні Вірменії. За словами чиновника, РФ лише може стати на захист Вірменії у рамках ОДКБ.Loading...