Новини » Світ Читать эту новость на русском

Прем’єр Вірменії про рішення щодо Нагірного Карабаху: Життя 25 тисяч солдатів було важливішим

Нікол Пашинян. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За словами Нікола Пашиняна, йому доповідали про необхідність припинення бойових дій

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян записав звернення до нації, у якому заявив про можливість оточення 20 тисяч солдатів і офіцерів країни в разі відмови підписати заяву щодо Нагірного Карабаху. Відповідне звернення розміщене на сторінці урядовця у Фейсбук.

За словами Пашиняна, під час підписання угоди з Азербайджаном і Росією він знав, що ставить своє життя під загрозу. "Коли створюється ситуація, коли військовослужбовець більше не може впливати на ситуацію, то він не повинен гинути в ім'я батьківщини, а батьківщина повинна йти на жертви в ім'я солдата. З цим розумінням я підписав цей сумнозвісний документ, розуміючи, що ризик особисто моєї загибелі високий, не тільки в політичному, але і фізичному сенсі. Але життя 25 тисяч солдатів було важливішим", – висловився очільник уряду.

Крім того, Пашинян зазначив, що йому доповідали про необхідність припинення бойових дій та загрозу втрати міста Степанакерт у невизнаному Нагірному Карабасі. "У разі втрати Степанкерта впали б Аскеран і Мартакерт. У цьому випадку в оточенні опинилися б сім оборонних районів, в блокаді - понад 20 тисяч солдатів і офіцерів, яким загрожували б смерть або полон", – сказав урядовець.

Новини за темою: У Вірменії під час мітингів проти угоди щодо Карабаху почалися сутички протестувальників із поліцією

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, у Вірменії анонсували позачергове засідання парламенту, присвячене темі відставки прем'єр-міністра Нікола Пашиняна. Проте згодом стало відомо, що опозиція не змогла провести засідання через нестачу людей.

Loading...