Новини » Світ Читать эту новость на русском

Прем’єр-міністр Вірменії виступив за введення російських миротворців у Нагірний Карабах

Нікол Пашинян. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Єревані таку ідею називають компромісом

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що для Єревана прийнятне введення російських миротворців у Нагірний Карабах. Про це він повідомив в інтерв’ю "Интерфакс".

За словами Пашиняна, Вірменія не зможе домовитися з Азербайджаном про склад миротворчої місії, тому компромісом можуть стати представники Росії. "Для нас прийнятне введення миротворців. Я можу сказати, що уявлення Азербайджану за складом миротворців не співпадуть з уявленнями Вірменії з цього питання. Якщо вже говорити про компроміси, тут теж компромісною версією може стати присутність російських миротворців", – сказав очільник вірменського уряду.

Доцільність саме такого варіанту у Вірменії пояснюють хорошими відносинами Москви як з Баку, так і з Єреваном. "У РФ хороші відносини і з Азербайджаном, і з Вірменією. Дуже важливо зважати на думки інших регіональних країн, важливо, щоб конкретні миротворчі сили стабілізували регіон, а не навпаки",  – висловився Пашинян.

Новини за темою: Мирне розв'язання конфлікту в Нагірному Карабасі наразі неможливе, – прем'єр Вірменії

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і президент Азербайджану Ільхам Алієв заявили про готовність проведення у Москві переговорів щодо врегулювання ситуації в Нагірному Карабасі. 

Зауважимо, 9 жовтня, за підсумками консультацій в Москві Єреван і Баку вже домовлялися про перемир'я. Однак, наступного дня домовленості не було виконано, а обстріли на кордоні продовжилися.

Згодом, 17 жовтня, МЗС Вірменії та Азербайджану ухвалили нове гуманітарне перемир'я в Нагірному Карабасі, яке також було зірвано. 

Loading...