Новини » Світ Читать эту новость на русском

Прем'єр-міністр Болгарії звинуватив президента країни у стеженні з допомогою дрона

У мережі були оприлюднені фото зі спальні прем'єр-міністра

Опубліковані в мережі фото прем'єр-міністра Болгарії Європейська правда

Прем'єр-міністр Бойко Борисов звинуватив президента Румена Радева у шпигуванні за допомогою безпілотного літального апарата. Про це повідомляє "Європейська правда"

Згідно з повідомленням, Борисов заявив, що Радев стежив за ним за допомогою дрона. Така заява була зроблена після того, як в інтернеті анонімно опубліковали фото, на яких нібито Борисов спить у ліжку.

Окрім цього, на фотографіях видно пістолет  та кілька стосів банкнот номіналом 500 євро і золоті бруски у відкритій шухляді.

Як зазначається, Радев живе в резиденції поблизу державної вілли Борисова неподалік від Софії. Згодом болгарський президент спростував інформацію по стеження: "Я керував літаками та безпілотниками, але я не маю нічого спільного з тим, про що говорить Борисов".

Президент Радев повідомив, що доручив Службі національної безпеки (НСС) Болгарії розслідувати справу і перевірити джерело витоку фотографії.

Слід зауважити, що нещодавно прем'єр Борисов звинуватив своїх політичних опонентів у перешкоджанні запровадити євро в Болгарії. За його словами, опоненти відчувають, що не зможуть  перемогти на виборах, тому і намагаються скомпрометувати урядовця. 

Нагадаємо, з 1 червня Болгарія відкрила кордони для іноземних туристів з 29 країн, однак Україна до цього списку не ввійшла. 

 

Loading...