Представник принца Гаррі та Меган Маркл назвав дату, коли подружжя "розпочне нове життя"

Пара формально збереже титул "королівські високості", але не буде його використовувати

Принц Гаррі і його дружина герцогиня Сассекська Меган. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Речник герцога та герцогині Сассекських заявив, що вони припинять виконувати свої королівські обов'язки 31 березня, але за рік ці домовленості переглянуть. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, пара має намір жити між Великою Британією та Північною Америкою, проте, за словами речника, Гаррі та Меган буватимуть у Британії "регулярно". Наразі ж вони разом із сином Арчі перебувають у Канаді, а до Об'єднаного Королівства планують повернутися наприкінці цього місяця.

Як зазначається, пара відвідає шість подій у лютому і в березні, окрім цього, на принца Гаррі чекають на Лондонському марафоні, що проходить під його патронатом, у квітні. Також у травні пара відвідає Invictus Games у Нідерландах.

Слід зауважити, що формально у пари збережеться титул "королівські високості", але Меган та Гаррі не будуть його використовувати.  Вживання слова "королівський" наразі є предметом дискусії.

Також представник подружжя зазначив, що незабаром вони зроблять з цього приводу окрему заяву та оголосять про заснування своєї неприбуткової організації. Конкретний напрямок діяльності благодійної організації Гаррі і Меган поки невідомий, але є інформація про те, що що вони підтримуватимуть Співдружність націй (асоціація незалежних держав, що раніше входили в Британську імперію), громади, розширення можливостей для молоді та психічне здоров'я.

До сфери Гаррі входитиме добробут військовослужбовців та ВІЛ, тоді як Меган зосередиться на розширенні можливостей для жінок, гендерній рівності та освіті. 

Гаррі збереже звання майора, командира лейтенанта та керівника ескадри, але його перебування на почесних військових посадах призупинять. Ці посади ніхто не займатиме протягом 12-місяців.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що дружина принца Гаррі Меган Маркл вперше знайшла роботу після відмови від королівських повноважень. Вона допомагатиме учасницям весільного шоу на Netflix вийти заміж.  

Loading...