Позиція Ердогана щодо Криму мені не цікава, - Путін

Президент РФ Володимир Путін

ТАСС

За словами лідера РФ, у країн є багато різних точок зору з різних питань

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що не особливо цікавиться думкою лідера Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана щодо анексії півострова Крим. Про це російський глава сказав під час дискусійного форуму, передає "РИА Крым".

За його словами, попри широке співробітництво РФ і Туреччини з різних питань, у країн є багато різних точок зору.

"Прагнення Ердогана з приводу Криму я не знаю. Мені це не цікаво, тому що інтереси Росії надійно захищені. Думаю, що й інші наші партнери це розуміють і усвідомлюють це. Ну і що, що Туреччина не визнає Крим російським? У нас далеко не все збігається. Як і в питанні ситуації на Закавказзі (конфлікту в Нагірному Карабасі, - ред.), наприклад", - зазначив Путін.

Президент Росії також висловився щодо позиції Європи та США, які, як і Туреччина, вважають, що Крим анексований.

"Ми знаємо позицію Європи та США, вони начебто всі демократи такі записні. А те, що був проведений референдум народом Криму, це у вищій мірі прояв демократії. Те, що люди прийшли та проголосували — це нікого не цікавить. Вводять ось санкції проти кримчан. Якщо це анексія — вони жертви? За що проти них вводять санкції? А якщо вони проголосували — то це прояв демократії. Вводять санкції за демократію? Маячня. Але це відбувається", — підкреслив Володимир Путін.

Новини за темою: Україна та Туреччина підписали низку двосторонніх документів. Список

Нагадаємо, Реджеп Таїп Ердоган під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що Туреччина не визнавала і не визнає незаконну анексію українського Криму Російською Федерацією. Також Туреччина заявила про готовність приєднатися до майбутньої платформи щодо деокупації Криму та бути її активним членом.Loading...